اخبار
خانه » DotA Allstars » آموزش هیروی Tresdin

آموزش هیروی Tresdin

سلام به تمام فورس گیمی های عزیز فکر کردم گفتم این هیرو های جدیدی که اومده نیاز به اموزش کار و طریقه استفاده داره،اینم اموزش هیروی tresdin.

Tresdin

Tresdin Strength:26+2.6

Tresdin Agility:18+1.7

Tresdin Intelligence:20+2.2

خوب اموزش هیرو رو با اسکیل های این هیرو میخوام شروع بکنم در ضمن این اموزش فقط برای اشنایی با اسکیل و طرز بازی کردن با این هیرو میباشد.

:این لول بیشتر نسبت به شلوغی اونجا دمیج میده و یه چیزی تو مایه های اسکیل ۶ هیروی earthshaker هست.و به شما اتک اسپید اصافه میکنه .در ضمن بابت هر یونیتی که اونجاست ۱۰ تا دمیج وارد میکند و به اضای هر هیرو ۹% به این اسکیل اتک اسپید و بابت هر یونیت ۳% به اتک اسپید شما به مدت ۷ ثانیه اضافه میکنه.

نکته گفته شده توسط نظرات اقای hessa89:گفته شده که اتک اسپید نمیده movespeed میده.<در مورد صحتش در قسمت نظرات بحث شود.

نکته گفته شده توسط نظرات اقای nima33:این اسپل به illusions و summoned units اول نصف hp شون دمیج مجیکال میزنه بعد دمیج اصلی رو وارد می کنه.

نکته:برای بزرگ شدن عکس ها روی ان کلیک کنید.

:اسکیل دوم این هیرو ،بی نیاز کردن اون از بیس، یک رجن هیل بسیار بالا  این اسکیل رو روی یاراتون رو هم میتونید بزنید. در ضمن این اسکیل به مدت ۴ ثانیه میباشدو در ضمن هر buff که روی شما باشه رو از بین میبره و در ضمن هیرویی که روش این اسپل زده شده باشه اتک اسپید هم دریافت میکنه.

:این اسکیل به صورت خودکار عمل میکند و به شما اتک اسپید + لایف  این اسکیل به صورت chance میباشد و بستگی به شانستون داره،و حدودا هر ۰٫۷۵ ثانیه یک بار این لول روی شما می افتد

نکته گفته شده در نظرات توسط هومن:اتک اسپید نمیده به این صورته که وقتی دمیج میخوری شانس داری که اتک بدی و لایف استیل بگیری.<البته در مورد صحتش در قسمت نظرات اعلام کنید.

نکته گفته شده توسط نظرات اقای Chance: 16/18/20/22%:hessam89 و در ضمن life steal ش هم orb نیست . اتک اسپید هم نداره

نکته گفته شده توسط نظرات اقای hamun ke ye zamani bud :اتک اسپید نمیده ولی موقعی که فعال میشه چند تا اتک پشت هم میده.

نکته گفته شده توسط hamun ke ye zamani bud:میتونه شانس چند بار اتک دادن پشت سرهم رو به همراه بونوس لایف استیل داشته باشه.

:اینم اسکیل ۶ این هیرو که یک دوئل میباشد بدون استفاده از اسپل فقط اتک ،و برنده دوئل ۱۰ تا به دمیجتان اضافه میکند (bounus damage)میدهد.در ضمن اگر کسی در دوئل نمیرد،دوئل برنده ای نداشته و به هیچ کدام چیزی اضافه نمیکند این اسکیل درمپ ۶٫۷۳ روی یونیت هم اثر میکرد ولی از مپ ۶٫۷۳b به بعد فقط روی هیرو این اسپل عمل میکند.

نکته گفته شده در قسمت نظرات اقای bash ,orb ,critical:nima33 تو دوئل کار نمیکنه.

نکته گفته شده توسط نظرات اقای Dimen Salwatore:اگه این هیرو تو دوئل برنده شه دمیج گیرش میاد و اگه دوئل و ببازه دمیج از دست میده که توصیه میکنم تا وقتی از برد مطمئن نیستین دوئل نکنین

در ابتدای بازی شما برای فعال کردن اسکیل  نیاز به اتک اسپید دارید سعی کنید سری ایتم  رو بالا بیارید و در ضمن برای بازی های 5v5 ایتم برای اول بازی:
    و در ضمن ایتم  رو سعی کنید در لاین کامل کنید و در بعد ایتم  حاصل میشود.
خوب ایتم های این هیرو  و  میباشد که ایتم های اصلی این هیرو به شمار میرود.
در ابتدای بازی و بعد میتونید اگر نمیخواید ایتم سنگین برید و در لاین فشار خوردید و یا  میباشد، ایتم ونگارد برای این هیرو موثر بوده و با توجه به اسپل سوم نیازی به لایف نیست.
انتی:
Centaur Warchief DotA HeroNaga Siren DotA HeroNight Stalker DotA HeroTroll Warlord DotA HeroSacred Warrior DotA HeroUrsa Warrior DotA HeroMurloc Nightcrawler DotA Hero
یار خوب او در بازی:
Omniknight DotA HeroCrystal Maiden DotA HeroGuardian Wisp DotA Hero
نکته گفته شده در قسمت نظرات توسط  lol:Slithereen Guard DotA Heroهم یار خوبیه (انتیشم هست) اگه ارمور طرفو ۱۶- کنه و دوئل بزنه. Invoker DotA Hero هم یار خوبیه با زدن لولی که دمیج و اتک اسپید میده.
نکته گفته شده توسط نظرات اقای xnightvampire:هیرو های  /  شدیدا با این هیرو مچ هستن چون کاملا با لول های stun خودشون و ۶ های مرگبارشون میتونن دوئل ها رو به نفع این هیرو تموم کنن
این اموزش رو اگر نواقصی داره بگید که اصلاح کنم این اموزش فقط در سطح اولیه و اشنایی با اسپل های این هیرو است.

درباره‌ی Omid baghery

بنده نویسنده قدیمی سایت گیم خور و هم اکنون خدمت گزار گیمر های عزیز مدیر سایت فورس گیم هستم سن بنده 18 و رشته تجربی هست.امید وارم تا این لحظه توانسته باشم در قدر لیاقت پلیر های ایرانی به انان خدمت کنم.

نوشته هاي مشابه

8 نظر

  1. آیتم اول گیم هم بزارید!

  2. be nazare man bayad barash mask of madnes bast va blad mial ta ghabl az duel on haro use koni va bad 6koni dar in sorat ham atack speed bishtar dar duel dare ham bladmial khyli mosere to duelesh

  3. salam.jaleb bud.natunestam theme wc amo avaz knam yani nashod
    chkar knam?

  4. دویج مجیکال یعنی چی تو ضیح بدید

  5. لطفا نحوه اسپل گرفتن را توضیح دهید و ضعف ها و قوت های این هیرو را بیان کنید با تشکر :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

  6. age slardar ro legion 6 kone,va legion ham 2 kone,6slardar a bein mire!
    :|

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

>:) =D ;) :| :x :P :O :D :> :-w :-ss :-bd :-S :-?? :-? :)) :) :(( :(

Force-Game را دوست دارم